כל הקטגוריות

בהתלהבות רבה הייתי ממליץ על בנסון והצוות בחברת Topsion Packaging. הם הפכו לשותפים יקרי ערך לאריזה עבור רבות מתוכניות הקוסמטיקה המפתחות שלנו. הם מציעים איכות, שירות ברמה הגבוהה ביותר, והם שותפים מוערכים. קנדיס כמנהלת הפרויקט שלנו מתחילה כל פרויקט בגישה של "יכול לעשות" ופועלת בכל זווית כדי לספק את הבקשות שלנו. אנו נשענים על הידע וההכוונה שלה ויודעים שהאיכות של המוצרים שלהם מרשימה בכל צעד. התמחור הנהדר שלהם, התפנית המהירה ותשומת הלב לפרטים הם ללא תחרות והייתי ממליץ עליהם כספק מוערך של שרשרת אספקה ​​ללא היסוס.

Barbara G. Weg Director Global Sourcing and Procurement Classic Cosmetics Inc.

אני יכול להתחיל באמירה "מדהים!" אני רוצה להודות לך על כל העבודה הקשה והסבלנות ממך ומצוות Topsion Packaging! ב-5+ השנים האחרונות באמת דחפנו לאריזה ראשונית ומשנית שהיא יפה ויוקרתית, אתה וצוות Topsion שלך לא מפסיקים להפתיע! לקפוץ דרך כל כך הרבה חישוקים שלנו תמיד לשמור אותנו בזמן ובתקציב! אני גאה לומר שמוצרי Hero שלנו מיוצרים על ידי Topsion!

Dyan Spigner מייסד אריזות PASEO

"כל הצוות של Topsion Packaging הוא מדהים לעבוד איתו! הם עושים זאת באופן עקבי מעל ומעבר מתחילתו ועד סופו של הפרויקט, פעם אחר פעם. הגישה שלהם לא משנה מה שיידרש, תשומת הלב יוצאת הדופן לפרטים והמסירות המוחלטת לאיכות הופכים אותם לבעל ערך רב. בת זוג."

ג'ון בירד מייסד G2

"תודה, הרננדז!
חדשות נהדרות, הלקוח אהב את הדגימות שלך יותר מכל מתחרה אחר. עשיתם עבודה נהדרת!"

דסטין מייסד Allen Elva Packaging

מדהים לחלוטין!!!!!הכל נראה מדהים!
תודה על הצוות שלך מהיר, מגיב ומוכן מאוד לעבוד עם כל הצרכים שלנו לאורך כל תהליך הפיתוח.

אודרי חיראקי מחוץ לבסיס

צוות Topsion תמיד עוזר מאוד, פרואקטיבי, אדיב ודייקני בכל הפרויקטים שעבדנו יחד בעבר. מודולי תצוגת המוצר והאריזה מסופקים תמיד באיכות מעולה, בהחלט ימליץ לכל אחד בתעשייה. שמחים לעבוד עם הצוות ומצפים לפרויקטים מרגשים נוספים יחד עם צוות STAR מטופשן!".

בנג'מין טאן APAC מנהל שיווק ותקשורת הרמן בינלאומי